DMCA

تحميل Shkabaj‏ للحصول على الروبوت

Shkabaj Inc.

الأخبار \ u060c \ u0631 \ u0627 \ u062f \ u064a \ u0648 \ u060c \ u062a \ u0644 \ u0641 \ u0632 \ u064a \ u0648 \ u0646 \ u064c \ u064a \ u064a \ u064a \ u064a \ u064a u062a \ u064a \ u0646 \ u063a \ u0627 \ u0643 \ u0648 \ u0633 \ u0648 \ u0641 \ u0627

( 2,241 )
الإصدار: 4.2
حجم: 10M

وصف

Aplikacioni Shkabaj ju mundëson të:

• Dëgjoni top radiot shqiptare nga Kosova، Shqipëria، Maqedonia، dhe الشتات.
• Lexoni ، dëgjoni ، apo shikoni lajmet dhe ndani ato me miqtë tuaj
• Shikoni mijëra الفيديو عند الطلب
• Informohuni me të dhënat e fundit për motin në Kosovë، Shqipëri dhe Maqedoni
• ليكسوني هوروسكوبين
• E shumë të tjera !!!!

بلقيني شكاباج؟ Na vlersoni në App Store. Në qofte se keni ndonje pyetje apo sugjerim، ju lutem na shkruani në [email protected]!


موس هاروني تو:

✪ Shpërdani këtë aplikacion me miqtë tuaj
✪ Na pelqeni në Facebook: www.facebook.com/shkabaj
✪ Na ndiqni në Twitter: www.twitter.com/shkabaj


-------------------------------------------------- ----------

يتيح لك تطبيق شكاباج:

• استمع إلى أفضل أجهزة الراديو الألبانية من كوسوفو وألبانيا ومقدونيا والشتات.
• قراءة الأخبار أو الاستماع إليها أو مشاهدتها ومشاركتها مع الأصدقاء
• مشاهدة الآلاف من أشرطة الفيديو عند الطلب
• الحصول على معلومات الطقس حتى الآن لكوسوفو وألبانيا ومقدونيا
• اقرأ برجك
• وأكثر بكثير!!!

أحب شكاباج؟ قيّمنا على متجر التطبيقات. إذا كانت لديك أسئلة أو اقتراحات ، فيرجى مشاركتها معنا على [email protected] !!


لا تنسى أن:

✪ شارك هذا التطبيق مع أصدقائك
✪ مثلنا على Facebook: www.facebook.com/shkabaj
✪ تابعونا على تويتر: www.twitter.com/shkabajTë gjitha me një vend: Radio Shqip، Video Shqip، Lajme Shqip، TV shqip، Moti në Kosove، Moti në Shqipëri، Moti në Maqedoni، e shumë tjera ....
...أكثر

 • Shkabaj‏ APK هیچ نگرانی

تعليقات حول Shkabaj‏

 • mehdilem

  mehdilem Mirë, por nese do të ketë më shumë programe televizive dhe të funksionojn me mir tv-të Fabulous!

 • lawyerstoronto

  lawyerstoronto Jo shumefunksional Problem i kahmotshum me auto rotation qi i mungon edhe videot jesin qel ne background nuk nderprehen normal. Perfect!

 • 1Phappywab

  1Phappywab Kanalet punojne me videol por jo me audio. Shtoni dhe Top Channel dhe TV Klan ju lutem. Good work, keep it high! Fantastic

 • wbzvqr

  wbzvqr Mirë qe po.. ...i postoni do portale si njerez qe kan nevoje per ndihmë, punë e mirë kjo nga ana juvë. Perfect!

 • PieplyPap

  PieplyPap Bravo Bravo shum aplikacion i mire edhe pse rtk dhe tv1chancel nuk po bajne i mir o shum

 • bilal_khan87

  bilal_khan87 Shume i mire si aplikacion veç ju lutem qe tek lista e kanaleve te perfshini Klanin dhe Top Channelin..! Atehere po qe i meriton 5 ★ Works great

 • dyssguuu

  dyssguuu I perkryer per te gjith emigrantet mund te marrin informacione te ndryshme********* Awesome

 • inittycic

  inittycic Ju lumte! Nje program me te vertet i arritur. Shume i sistemuar dhe mjaft i pergjitheshem. Bravo

 • BILLSUSHELS

  BILLSUSHELS E pa drejt ..osht mi shku ky mesash urimi krejt atyne qe e kan ket app, n'mufshi qonjav veq shkive ma mire se kjo nuk i fest e jonja, edhe qa o ma me ronsi mus e parashikoni te ardhmen e me rrejt qe viti '16 do te jet....

 • qolfmavskvc

  qolfmavskvc Wow super, keni shumë talent, pse s'pe ndrecni një program sie Tictoc ose Whatsapp? Me një Design të bukur, shikojeni Tictoc, Good

نسخة التاريخ ،

انظر أكثر

معلومة اضافية

 • السعر

  حر
 • نظام التشغيل

  4.1 and up
 • لغة

  arbic
 • مؤلف

  Shkabaj Inc.
 • حجم 

  10M
 • الإصدار

  4.2
 • التنزيلات

  100,000
 • تاريخ

  26 de de 2020