تحميل Yasin Suresi (Yasin-i Şerif) للحصول على الروبوت

BilgicApp

Yasin Suresi (Yasin-i Şerif) الإصدار الأخير للأندرويد

Ad
( 438 )
الإصدار: 1.0
حجم: 9.0M

وصف

Uygulamamızı kullanarak yasin suresini indirebilir arapça yasin okuyabilir ve türkçe yasin okuyabilirsiniz. Uygulama ile türk mealine de ulaşabilirsiniz.

Her gece Yasîn sûresine devam edip, bu hâl üzere iken vefât eden kimse şehid olur.

Kur'ân-ı kerîmdeki bir sûre, okuyana şefaat eder, dinliyenin affına sebep olur, âhırette korktuğundan emin olur. Bu Yâsin sûresidir.” “Ölüm hastası yanında Yâsin-i şerîf okununca, her harfi için bir melek gelip rûhun kolay çıkmasına duâ eder. Yıkanırken yanında bulunurlar. Cenazesi ile birlikte giderler. Namazında, defninde bulununlar ve hep duâ ederler.”
“Şeytanlar, Yasîn sûresinden ve bir de Haşr sûresinin son kısmı ile Mu'avvizeteyn sûrelerinden kaçarlar.”

“Kabristana giren kimse, Yasîn sûresini okusa, o gün meyyitlerin azâbları hafifler. Meyyitlerin sayısı kadar, ona da sevâb verilir.” “Yanında Yasîn-i şerîf okunan hasta, suya kanmış olarak vefât eder ve doymuş olarak kabre girer.”
“Müslüman bir hasta yanında Yasîn-i şerîf okunursa, Rıdvân ismindeki melek Cennet şerbeti getirir. Suya kanmış olarak rûh teslim eder. Doymuş olarak kabre girer. Suya ihtiyacı olmaz.”

“Yasîn okuyunuz. Onda on bereket vardır. Aç okursa, doyar. Çıplak okursa, giyinir. Bekâr okursa, evlenir. Korkan okursa, emin olur. Mahzun okursa ferahlar. Misafir okursa, seferde yardım görür. Kayıp bulunur. Hasta okursa şifâ bulur. Ölü üzerine okunursa azabı hafifler. Susayan okursa, suya kavuşur.

“Bir kimse ana-babasının veya birinin kabrini her Cuma ziyaret eder ve orada Yasîn okursa Allahü teâlâ ona, Yasîn'in her harfi miktarınca mağfiret eder.”

Uygulamamız internetsiz olarak da çalışmaktadır. Olumlu veya olumsuz görüşlerinizi bizlere yorum atarak iletebilirsiniz. Görüşlerinizin bizim için önemli olduğunu unutmayınız.
...أكثر

نسخة التاريخ ،

انظر أكثر

معلومة اضافية

 • السعر

  حر
 • نظام التشغيل

  4.1 والأحدث
 • لغة

  arbic
 • مؤلف

  BilgicApp
 • حجم 

  9.0M
 • الإصدار

  1.0
 • التنزيلات

  1
 • تاريخ

  14 de de 2018